Alperen K. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgiliendigi için Didem hanıma teşekkür ederim.

Arçelik Kaç Gün Oldu Hala Gelen Yok!

Alperen K. |

İzmir'den birisi ev hediyesi olarak uydu alıcısı yolladı. Ben İstanbul'da ikamet ediyorum. Servisi aradığımda kargo olarak geldiğini gün içinde gelip bağlantıların yapılacağı söylendi. Perşembe günü. Bende doğal olarak Perşembe günü işleri erteleyip gelecek olan servisi bekledim ama gelen giden olmadı.

Ertesi gün aradığımda yine aynı şeyleri söylediler ve yine işlerimi erteleyip bekledim. Sonuç aynı gelen giden olmadı. Bugün cumartesi ve yine aradım tekrar sorduğumda notlarında yazdığını ve bugün geleceklerini söylediler. Ama yine ne gelen ne giden var. Bunların hepsi sanırım parası peşin ödendi diye. Nasıl olsa parasını aldık gerisini sallayalım gitsin düşüncesindesiniz firma olarak!

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alperen K.
  13 Kasım
  15:33

  Şikayetimle ilgiliendigi için Didem hanıma teşekkür ederim.

 • Alperen K.
  09 Kasım
  10:17

  Tekrar aradım müşteri hizmetlerinizi ve yine aynı cevabı aldım. " arkadaşlar gün içinde gelicekler " lütfen şu işlemi hızlandırın artık kaç gündür işime mani oluyorsunuz ve aldığım uçak biletimin yanmasına sebep oluyorsunuz! Koskoca arçelik-Beko yetkili servisi bunu halledemiyorsa lütfen firmanızı kapatıp gidin!

 • 09 Kasım
  09:09

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr