Arçelik İnverter Klima Sürekli Bozuk.

Tuğba Y. |

Arçelik 'in inverter kliması 3 yıldan beri sürekli bozuk ve kullanamadık sürekli serviste.En son hatalı üretimden dolayı üretimi kaldırılmış klimanın problemini biz 3 yıldır çekiyoruz. Eski klimanın iç ünitesi değiştirilmiş dış ünitede değiştirilmemişti. Şu anda dış ünitedeki ana kart yanmış 550 tl masraf çıkarıldı.

Garantiside temmuz ayında dolmuş deniyor ama iç ünite yeni değiştirildiğinden yeni garantiye girmesi gerekir. Başka klimaları da yaklaşık 7-8 yıldır kullanıyoruz daha bir kere bile servis gelmedi. Hatalı üretilmiş klimanın sorununu hem biz çekelim hem de bide para ödeyelim aman ne güzel. Klimanın dış ünitesini de Arçelik'ten değiştirmelerini istiyorum yoksa gerekli kurumlara bildireceğim.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba Y.
  21 Eylül
  22:01

  Gerekli işlemler başlatılmıştır deniliyor ama hangi işlemler.Sadece 2 kere arandım son durum ne diye soruluyor yaklaşık 1 ay oldu klima bozuk bir şekilde duruyor.Hatalı üretim ve üretimden toplanan bu ürünü neden biz 3 senedir çekiyoruz.Böyle bir şey olabilir mi?Klimayı aldığımızdan beri bozuk bıktım artık ya servisle uğraş şikayetle uğraş.Temmuz ayında garantisi dolmuş diye 550 lira servis masraf çıkarıyor bize zaten hatalı üretim diye bizim iç ünite tamamen değiştirilmişti.Eski ürünün dış ünitesi arızalandı şimdi hatalı üretimin problemini çek servisle uğraş üstüne para ver

 • 09 Eylül
  11:23

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  444 0 888
  www.arcelik.com