31 Ekim 2016

Arçelik İlçe Servislerin İlgisizliği!

Arçelik bayisinden almış olduğum 6 parça ürünün 3 tanesi daha 1 ay olmadan sırayla tek tek bozuldu. Televizyon yenisiyle değişti ocak tamir gördü tabi ki bunlar bir anda onarılıp değiştirilmedi, şimdi ki sorun ise bulaşık makinesi 1 haftadır ilgilenen yok geriye 3 parça malzeme kaldı. Bozulmayan 6 üründen 3'ü arızalı %50 tebrikler Arçelik yaptığın ürünleri görüyoruz kesinlikle tavsiye etmiyorum tüketici haklarına şikayet edeceğim. Benim dilim yandı.

İlknur 855 Okunma

Cevaplar

  • İlknur 19 Kasım 2016

    Arçelik gibi sözde reklamlarda bahsedilen kurumsal firmadan aldığım 7 parça beyaz eşyadan 1 aylık televizyon değişim oldu 1 aylık ocak tamir gördü şimdi de bulaşık makinesi 15 gündür bir sorun çözülemedi bu kadar yetkisiz bir servis yoktur her aradığım kişi bir üst merciye iletildi deniliyor ama arayan soran yok Yazıklar olsun verdiğim paraya açıyorum böyle servis firma anlayışı olamaz arçelikle ilk ve son alışverişimdir bu ne kendim alışveriş yaparım ne de kimseye öneririm artık son çarem mahkemeye başvuracağım.

  • İlknur 01 Kasım 2016

    Servisiniz tarafından bulaşık makinem için dönus yapıldı evet ama tuz gostergesinin sürekli yanmasi normal denilerek ilerleyen zamanlarda bir problem yasatirsa tekrar arayin denildi bu mudur Arçelik gibi kurumsal bir firmanın servis anlayışı... .

  • Arçelik Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön