17 Ekim 2015

Arçelik Hala Hasar Tespiti İçin Evimize Gelmedi.

15 Ekim sabahı 06:30'da uyandığımızda evimizin salonuna ve mutfağına su bastığının şoku ile karşılaştık. Hemen ardından servisi aradık ve birisini yönlendirdiler. Yaşanan bu trajedinin sebebinin 2 hafta önce aldığımız bulaşık makinesinin hortumundaki kusurdan kaynaklı olduğunu öğrendik. O günden bu yana hasar tespiti için gelen kimse yok. Annem ve babamın evlendiği günden beri kullandığı 25 senelik parkeler şu an kabarmış durumda. Bizim evin altında bulunan dişçinin muayenesinin tavanı da çökmüş durumda. Manevi hasarı daha büyük olan bu olay için neden önem, ilgi, hassasiyet gösterilmiyor Arçelik tarafından. Makinen ilk kurulduğu gün gelen ekibin dikkatsiz çalışmış olmasından da şikayetçiyim.

Gulden 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Gulden 12 Kasım 2015

    Arçelikten eksper, 19 ya da 20 Ekim'de evimize gelip nerede hasar varsa fotoğrafını çekti, bilgi aldılar, ne hasar varsa karşılayacağını ilettiler bize. O zamandan bu zamana kadar 444lü nodan bizi arayan da oldu, belki 2 defa aranmışızdır. Geçen hafta, bölge müdürlüğü,2 kişi göndermiş eve. Yine fotoğraf çektiler. Son durumun tespitini yapmak istediler diye tahmin ediyorum. Amacımız, zararın para karşılığını almak değil. Asla düşüncemiz de bu olmadı. Sadece 13 Ekim sabahı, 35 senedir aynı evde yaşayan 75 yaşlarındaki ailemin mağduriyetine ilgi gösterilmemesi, yardım edilmemesi beni üzüyor. Sayfayı ziyaret eden herkesin okuması için bu yorumu yazmak istedim. Teşekkür etmiyorum çünkü kimse haketmedi.

  • Arçelik Temsilcisi17 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön