Arçelik Gürültülü Çamaşır Makinesi!

Huseyin C. |

Bundan 4, 5 yıl önce markasına güvenip Arçelik 5083 çamaşır makinesi aldık . Ancak üründen çok anormal sesler gelmeye başladı. Yetkili servisten yardım istedik ; fakat onlarda kazanın değişmesi lazım dediler. Bunun için de çok yüksek fiyat söylediler, 300 TL gibi .Benim şikayetim Arçelik gibi güvenip aldığımız bir markanın çamaşır makinesinde nasıl olur da 3- 4 yıl gibi bir sürede böyle büyük bir arıza verir anlamıyorum .

Makinemin Arçelik tarafından alınıp inceleme yapılmasını istiyorum . Bu konu gerçekten çok sıkıcı bir konu . Makine fiyatı kadar arıza mı çıkarmış acaba . Neden çıkarmış üretimle ilgili bir sıkıntı olduğuna inanıyorum. Lütfen konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin C.
  19 Ağustos
  23:50

  Merhaba surec cok iyi islemektedir yalniz sonuc inanilmaz ve kotu sonuclanmistir .şikayetimiz ana firma tarafindan enkisa surede yanit buldu ve bize sevise bilgi verdiklerini servisin ise bizi enkisa zamanda ariyacagini bize bildirdiler.sistem buraya kadar super calisiyor problem ise bundan sonrada; dedikleri gibi servis bizi hemen aradi ve talimatlari okumaya basladi .eger servisi evimize yollarlarsa 25 tl para alacaklarini tamiratin yapilip yapilmiyacagina sonra karar verebilecegimizi soylediler.ben ise arçelikten bu tespiti ucretsiz yapmasini beklerdim.daha onceki yazimdada belirtigim gibi boylesi dayanikli bir tuketim aracinin 4, 5 yilda neden bu hale geldiginin tespitiydi.bunu istememdeki sebep servisin telelefonda benden 300_350 tl istemesi yani makinanin fiyatinin % 50 ye yakini ...servisteki kisiye 25 tl yi vermek istedigimi soyledigim de beni bekletmeye alarak sevis mudurune sordu yanit, bu kosullarda servisi yollamiyacaklariydi.telefonda dondum kaldim.. inanin 25 tl hic onemli degildi onemli olan boyle bir markanin boyle bir tavriydi. Ne mi yaptim normal bir servisi aradim makinayi aldilar su an tamirde ...birdaha bana bedava verseler ARÇELIK\'gi evime sokmam ...ha bu arada yeni bir buzdolabi aldim 10 yil garantili ( ek garanti satin filan almadim) markasi samsung tavsiye ederim.....

 • 13 Ağustos
  15:09

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ

  444 0 888
  www.arcelik.com