Arçelik Gurme Çay Makinesi 4. Kez Arızalandı!

Roksan U. |

2 yıl önce aldığımız gurme çay makinasını 3 defa teknik servisine götürdük tamire, bugün de 4.kez arızalandı! Su alma bölümünde arıza oluyor ve suyu çay haznesine çekmiyor. İlk 2 tamiratta ürün garanti kapsamında olduğundan tamir ettiler, 3. defa da parça garanti altında olduğundan tamir ettiler ancak bu ürün sürekli aynı arızayı çıkartıyor! Maalesef Arçelik bunu kabul etmiyor ve değiştirmiyor. Bize Gürpınar da bulunan servis arkadaşı direkt dedi ki parça bulunulduğu müddetçe makinayı kat'iyen Arçelik değiştirmez! Artık neredeyse ayda bir makinayı servise götürmeye başladık! ! Belli ki bu makine fabrikadan defolu çıktı.Servis doğru söylüyorsa, Arçelik'e hiç yakıştıramadığım bir davranıştı bu. Ürünümün değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Roksan U.
  27 Haziran
  11:51

  Fark odeyerek ancak cozume ulasabildik... .o da bir şey en azından... .

 • 22 Şubat
  09:36

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr