Elif Terzi A. Teşekkür Mesajı

Hızlı bir şekilde dönüş yaptıklarını teşekkür ederim

Arçelik Garantisi Bittikten 3 Ay Sonra Buzdolabımın Motoru Bozuldu.

Elif Terzi A. |

3 yıl önce çok beğenerek ve ciddi rakamlar ödeyerek tüm beyaz eşyamı Arçelik'ten aldım aspiratöre kadar. Geçtiğimiz nisan ayında bana paslanmaz çelik diye sattıkları buzdolabımın kapaklarında pas oluştu ve digital ekranında siliklik vardı. Servis geldi garanti kapsamında değişti kapakları ve dijitali pas oluşumu fabrikasyon bir hata, birebir değişim istiyorum dedim hiç umursamadılar.

Mayıs ayında garantileri bitti. Üç gün önce bulaşık makinem arızalandı, ücretli tamir ettirdik. Dün de buzdolabımın soğutmadığını fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradım bana dolabımın ayarlarımı onların söylediği dereceye getirmemi,2 saat kapılarımı açmamamı düzeleceğini söylediler, fakat düzelmedi. Bu sabah teknik servisi aradım, gelip baktılar motoru arızalıymış 3,50 liraya değişeceklermiş. Ben bu parayı ödemek istemiyorum. Bana ya yardımcı olacaklar, ya da tüm yasal haklarımı kullanarak şikayet edeceğim.

Etiketler :

Ücretlendirme Soğutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Terzi A.
  17 Ekim
  10:06

  Hızlı bir şekilde dönüş yaptıklarını teşekkür ederim

 • 15 Ekim
  15:19

  ARÇELİK
  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr