02 Mayıs 2015

Arçelik Garanti Süresinin Dolmasını Bekledikleri İçin Servis Taleplerini Kayıt Etmiyorlar!

Buzdolabım garantisinin bitmesine 5 gün kala yani 3 gün önce bozuldu. 4440888'i arayıp defalarca ekip yönlendirmesi talep etmeme rağmen en sonunda kaydımın yapılmadığı bilgisini aldım! Bu ne biçim bir sistem bir de gayet rahat bir şekilde asla ulaşılmayan servis telefonlarını tüketiciyle paylaşıyorlar!

Selen 406 Okunma

Cevaplar

  • Selen12 Mayıs 2015

    Sayın İlgili, öncelikle belirtmek isterim ki şikayetimi silmek istemiyorum. Kurumsal bir firma olabilirsiniz fakat ben bu olayı yaşadım. Bu şikayeti buraya yazmadan önce ben saatlerce 444lü numaranızı ararken çözmeniz gerekiyordu. Sorunumla ilgili çözüm ise evet parça değişimi garanti dahlinde yapıldı, yönlendirilen yeni ekip oldukça kibar davranmaya çalıştı fakat dolabımdan hala ses geliyor. Parça değiştikten sonra ses çıkmaya devam edince, çıkan ses normaldir denildi. Artık gerçekten bu süreçten yoruldum. En kısa zamanda dolabımı başka bir marka ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sonuç olarak bu şikayeti yazmadan önce de buz dolabımdan ses geliyordu, şu an da biraz daha az olsa da geliyor. Buzdolabını 2'de çalıştırın daha az ses yapacaktır demek çözüm olarak inandırıcı gelmiyor o zaman neden 5'e kadar ayarı var bu makinenin demezler mi insana? Kaldı ki 2 de çalışırken de yine değişik mükerrer sesler gelip kesiliyor. Sonuç olarak arama dönüşünü yapan ve eve gelen ekibe teşekkür ediyorum fakat dolabımdan gelen ses problemim hala devam etmekte ve gerçekten uğraşmak istemiyorum. Çok uzun senelerdir bir Arçelik kullanıcısı olmama ve tüm ürünlerimin Arçelik olmasına karşın bir daha asla satın almayacağım ve tavsiye etmeyeceğim. Ürün kalitesinin ciddi bir şekilde her ürününüzde düştüğünü görüyorum.

  • Arçelik Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön