Bulent R. Teşekkür Mesajı

Ve bugün dolabım sapa sağlam yapılmış olarak geldi. Benimle telefonda ilgilenen merve hanıma arçeliğe ve şikayetimvar.com a çok teşekkür ederim.

Arçelik Garanti Süresi Bittikten Birkaç Ay Sonra Motoru Yandı!

Bulent R. |

Arçelik marka no frost buzdolabının garantisi bittikten birkaç ay sonra motoru yandı, servisle telefonda görüştüm ve en az 500 TL'ye yapılabileceğini söylediler. Yani neredeyse bir buzdolabı parası, Arçelik'ten müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermesi ve mağduriyetimi ortadan kaldırması adına iyi niyet garantisi talep ediyorum.

Etiketler :

Motor Arıza Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bulent R.
  28 Haziran
  18:57

  Teşekkürler Arçelik.
  Telefonda bana yardımcı olan kibar merve hanıma, ve tüm Arçelik ailesine sonsuz teşekkür etmek istiyorum.
  Sizi tercih ettiğimiz için çok mutluyuz, müşteri memnuniyetini gözettiğiniz için bir müşteriniz olarak size sonsuz teşekkürler.

 • Bulent R.
  28 Haziran
  18:53

  Ve bugün dolabım sapa sağlam yapılmış olarak geldi. Benimle telefonda ilgilenen merve hanıma arçeliğe ve şikayetimvar.com a çok teşekkür ederim.

 • Bulent R.
  22 Haziran
  19:28

  Çok ilgilendiler sağ olsunlar, iyi ki arçeliği tercih etmişiz dedirttileryarın dolabı gelip alacaklar ve yapıp getirecekler. İlginize tekrar çok teşekkür ederim.

 • Bulent R.
  21 Haziran
  14:56

  Servisten arkadaşlar geldi dolabı kontrol etti ve motorunun bozuldugunu yarın buzdolabını evden alacaklarını ve 2-3 gün içinde ücretsiz olarak yapılacağını söylediler. Arçelik yetkililerine, benimle irtibat kuran kibar hanım efendiye ve Şikayetvar.com a şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 • Bulent R.
  20 Haziran
  16:59

  sağ olsun bir hanımefendi aradı ve müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak, iyi niyet garantisi kapsamında buzdolabının ücretsiz olarak yapılacağını söyledi ve yetkili servise yarın için kayıt açtı. Yarını bekliyoruz.

 • Bulent R.
  20 Haziran
  16:39

  Müşteri danışmanı aradı, bazı bilgilerimi (buzdolabı marka model, isim, adres vs.) aldı ve tekrar dönüş yapılacağı söylendi, şimdilik bekliyorum.

 • 20 Haziran
  11:03

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr