01 Nisan 2013

Arçelik Garanti Süresi!

Arçelikten 2008 yılında almış olduğum buzdolabını 7 yıl garanti yaptırdım. sayısız arızalar sonrası Arçelik buzdolabımı yeni ürün ile değiştirdi. gelen buzdolabında kapıda çizik olduğu için tekrar değişim istedim ancak buzdolabının kapısının değişimin yeterli olduğu söylendi.

Buzdolabım için yeni ürün satın almış gibi ücretini ödeyerek 4 yıl ek garanti istedim. 4 yıl ek garantinin sadece bayiden alınan ürünler için geçerli olduğunu değişim yapılan ürünler için ek garanti verilemeyeceğini söylediler. bana verilen ürün de sorun mu var ki Arçelik 4 yıl ek garanti vermek ten kaçınıyor.

Mustafa 309 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Kasım 2013

    Arçelikten 2008 yılında almış olduğum buzdolabını 7 yıl garanti yaptırdım. sayısız arızalar sonrası Arçelik buzdolabımı yeni ürün ile değiştirdi. gelen buzdolabında kapıda çizik olduğu için tekrar değişim istedim ancak buzdolabının kapısının değişimin yeterli olduğu söylendi. Buzdolabım için yeni ürün satın almış gibi ücretini ödeyerek 4 yıl ek garanti istedim. 4 yıl ek garantinin sadece bayiden alınan ürünler için geçerli olduğunu değişim yapılan ürünler için ek garanti verilemeyeceğini söylediler. bana verilen ürün de sorun mu var ki Arçelik 4 yıl ek garanti vermek ten kaçınıyor.

  • Mustafa29 Temmuz 2013

    şikayet var adresinen başvuruda bulundum ancak hiçbir arçelik yetkilis ne dönüş yaptı nede çözüm için bir girişimde bulunmadı. saygılarımla

  • Arçelik Temsilcisi01 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön