Arçelik Garanti Kapsamı ve Servis Elemanları.

Nuran Ö. |

21.03.2011 tarihinde 7 yıl garanti olmak üzere almış olduğumuz çamaşır makinemizde normalin dışında bir sesle karşılaştığımızda sorunun çözülmesi için servis çağırdık. Garantimiz hala devam etmesine rağmen bizden servis ücreti alındı. Ayrıca servis elemanları ayakkabılarını çıkarmadan hatta galoş bile giymeden hizmet verdiler. Bu kadar ünlü bir markanın bu şekilde hizmet vermesi oldukça üzücüydü. Konuyla ilgili en kısa zamanda dönüş bekliyorum.

Ürün Kodu: 6103H
Telefon: 538676** / 531615**.
Mail: **@gmail.com

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Gürültü

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuran Ö.
  14 Ocak
  10:13

  Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Öncelikle belirtmek isterim ki firmanız bizi arayıp sorunu çözmedi. Kullanma talimatlarını okuyun diyerek hiçbir sorun çözümlemesi yapmadılar. Sorunu en son olarak burada paylaşmak istedim durumun ciddiyetini anlamanızı istedim. Neredeyse evimde ki bütün elektronik eşyalar Arçelik, gerçekten güvendiğim ve begendiğim bir firmaydı fakat bu durum gözümde kötü bir izlenim yarattı sanırım bir daha sizin firmanızla çalışmayacağım. Gerek sosyal medyada gerek tüm arkadaşlarımla yaşamış olduğum bu durumu paylaşıp sizinle çalışmalarını engelleyeceğim.
  Bilgilerinize;
  Teşekkür Ederim.

 • 13 Ocak
  15:27

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr