02 Mayıs 2013

Arçelik Fişsiz Termosifon Satılıp Bilgi Verilmemesi!

01. 05. 2013 tarihinde satın aldığımız termosifonun kurulumu için gelen yetkili servis elemanları kurulumu tamamladıktan sonra termosifonun fişsiz kablosunu ( öyle gelirmiş) gösterip bunun için bir elektrikçi getirilip ona yaptırmamız gerektiğini söylediler.

Kablonun ucuna fiş alıp elektrikçi getirmeliymişiz, onlar elektrikle ilgili sorumluluk almazlarmış. Ürünün satan kişi de kuruluma gelen ekip de o zamana kadar bundan bahsetmemişti. Ayrıca bunun için neden ücret ödüyorum adı üzerinde kurulum kullanıma hazır hale getirmek değil midir? Kaldı ki termosifonun kurulduğu yere uygun priz de takılı.

Deniz 410 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 03 Mayıs 2013

    buradaki mesajımdan sonra geri dönüş oldu, ama hala çözüm üretilmedi, bir kere daha hemen geri dönecekleri söylendi. Dönüş olmayınca bu sabah yetkili servis (4440888) tekrar aradım, hemen durumu değerlendirip bilgilendirileceğim söylendi, hala bekliyorum.

  • Arçelik Temsilcisi02 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön