Arçelik Fırın Paslanıyor.

Levent Z. |

Yazlıkta kullandığım 5 yılda toplam 3 ay kullanmadığım fırın paslanmaya başladı, Arçelik' e bu durumu müşteri geri dönüşü olarak mail yolu ile bildirdim, ürünün arkasında durduğunu düşündüğüm Arçelik servis gönderdi ve fakat durum tespiti ve markaya yakışmayan bu durumun yerinde görülmesi gerekçesi ile geldiğini düşündüğüm servis servis talebinde bulunmuşum gibi servis ücreti yada ücretli parça değişimi önerisinde bulundu, ve yazlıklarda, deniz kenarı bölgelerde paslanma olabilir dedi. Amacım markaya yakışmayan bu durumu bildirmek, sahil bölgesinde, denizi olan bir kentte oturuyor ve fırın alacaksanız iyice düşünüp almanız konusunda uyarıda bulunmak.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent Z.
  13 Kasım
  15:05

  Arçelik hemen dönüş yaptı didem hanıma teşekkür ediyorum, arçeliği de güzel konuşan ilgili ve kibar bayanları istihdam edip çözüm üretmeyip sadece görüşme ürettiği için tebrik ediyorum. Müşteri güzel görüşmeler değil çözüm istiyor. Arçeliğe kızgınlığım ve kırgınlığım devam ediyor. Tüm yakın çevreme ve dostlarıma arçelikten uzak durun önerilerim hız kazanarak devam ediyor. Arçelik çalışanı dahi olsanız Arçelik almayın... ... !

 • Levent Z.
  12 Kasım
  15:21

  Müşteri hizmetleri anında dönüş yapıp ilgilendi kendilerine teşekkür ediyorum, fakat fırının pası hala duruyor keşke bunun içinde bir şey yapılabilse idi, ben bundan sonra evime Arçelik sokmama kararımı değiştirmedim.

 • 09 Kasım
  15:45

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr