Yıldız Ö. Teşekkür Mesajı

Fırınımla ilgili değişim işlemlerim tamamlandı , teslimine kadar gelindi. ilgilerinden dolayı Zuhal hanıma teşekkür ederim.

Arçelik Fd 9314 Fırının Pişirmemesi.

Yıldız Ö. |

2015 sonuna doğru aldığım fırınım defalarca denemiş olmama rağmen hiçbir şey pişirmemektedir. Teknik servisini aradım kalıpta kek hazırladım ilk gelişlerinde pişirmediğini gördüğü halde teknik servis fırın normal diye merkeze rapor vermişler tekrar talep ettiğimde kekin tepside pişirilmesini istediler tekrar hazırladım malzeme tepside çok ince kaldığı için kek pişti 1.5 cm kalınlığında bir kek oldu. 444 lü hatlarından konuşmuş olmama ve mail atmış olmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Evlerimizde Arçelik'le büyüdük ancak büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum.

Etiketler :

Pişirme Problemi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldız Ö.
  28 Mart
  18:15

  Fırınımla ilgili problemim çözüldü ilgilenen herkese ve ayrıca zuhal hanıma tesekkür ederim.

 • Yıldız Ö.
  08 Mart
  17:24

  Fırınımla ilgili değişim işlemlerim tamamlandı , teslimine kadar gelindi. ilgilerinden dolayı Zuhal hanıma teşekkür ederim.

 • Yıldız Ö.
  02 Mart
  18:19

  Fırınımla ilgili şikayetim üzerine Arçelik genel müdürlükten gelindi fırınımın değişimine karar verildi şu anda değişim aşamasında problemimle ilgilenen Zuhal hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Yıldız Ö.
  25 Şubat
  10:29

  Fırınımın pişirmeme problemi ilgili olarak arandım. Bu konuda Zuhal hanıma teşekkür ederim. Ancak henüz problemim bir sonuca bağlanmadı problemim sonuçlandığı Zaman tekrar yazacağım teşekkürler

 • 20 Şubat
  09:14

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr