Arçelik Fabrikasyon Hatası Ürününe Fiyat İstiyor.

Mesut Ö. |

4 defa deterjan çekmecesinden su akıtması sebebi ile Çamaşır makinasının Ana kartı yandı. 1 defa ücretli 3 defa garantiden karşılandı. En son gelen Dudullu servisi teknik elemanı servis kurbanı olduğumuzu gelen servisin arızanın neden kaynaklandığına bakmadan direk olarak parça değişimine gidildiğini, bu sebeple arızanın deterjan çekmecesinden kaynaklandığını ve sigorta ile beraber 105 TL masraf çıkarıldı. Fabrikasyon hatası olduğunu belirtmeme rağmen ürün garanti deyken bu ana kart yandı. Garantide olduğu zaman garantiden deterjan çekmecesi değiştirilmedi. Şu an benden ücret talep ediliyor. Aldığımdan beri sorunlu olan makina üreticisi Arçelik' ten ve servislerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ö.
  02 Ocak
  13:04

  www.sikayetvar.com 'a baş vurmadan önce birimlerinize müracaat ettim hem 444 0 888 hem de yetkili servise fakat çözüm yerine baştan savruldum ilgilenen olmadı.

 • 02 Ocak
  11:15

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr