Arçelik Etik Dışı Satış Yapıldı!

Merve H. |

Arçelik' in buzdolabı alana mini telve makinesi kampanyasından haberim olmadan Arçelik bayisine gittik. Buzdolabının fiyatı 3492 TL idi. En son fiyat olarak bize indirim yapıldı. 3000 TL'ye olarak anlaşma yaptık. Eve geldiğim zaman internet sitesinden bakmak istedim kampanyası varmış. Hemen bayiyi aradım kahve makinesinin fiyatını biz size indirim yaptık şeklinde yanıt aldım. Madem hediye olarak makine vermiyorsunuz o zaman etik dışı ve pazarlama anlayışı zihniyetinden uzak satış yapmak da ne demek oluyor? Hediye olarak vermiyorsunuz resmen müşteriyi kandırıyorsunuz. Pazarlama biriminizin daha rasyonel ve müşteri odaklı satış yapması gerekmez mi? Konuyu üst yönetiminize aktarmadan ve genel müdürünüze aktarmadan çözüm üretmenizi rica ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve H.
  02 Haziran
  17:54

  Arçelik firması müşteri memnuniyetindeki başarısızlığı bir kez daha göstermiş bulunmaktadır. İnceleme süreci ile ilgili sadece firmayı sorumlu tutup genel müdürlük nezdinde herhangi bir aksiyon alamayan tek firmadır. Müşterinin düşmüş olduğu mağduriyeti manevi ve maddi olarak telafi edemeyen bir firmadır.

 • 02 Nisan
  09:17

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr