Arçelik Elektrik Süpürgesi Servis Tarafından Eksik Teslim Edildi...

Gökay T. |

Elektrik süpürgemin tamiri için Arçelik yetkili servisine başvurmuştum. Bir hafta içinde elektrik süpürgemin tamir edildiğini ve yetkili servise gelip alabileceğim söylendi. Süpürgemi servise verdiğimde 2 adet toz çıkmasını engelleyen kapak vardı fakat alırken bu kapakların sadece 1 tanesi yerindeydi. Bunu fark edip tekrar yetkili servise döndüğümde "Bize zaten böyle verildi" dendi. Şikayetçiyim verdiğim şekilde iade edilmedi.

Ailemin başka bir ferdi tekrar aynı yetkili servise gidip kapağın yerinde olmadığını tekrar depoya bakılmasını istedi ve kapak bulunup iade edildi. Ben bu durumdan şikayetçiyim. Demek ki kaybolan parçaları "zaten böyle verdiniz servisimize." şeklinde geçiştiriyosunuz. Verdiğiniz eksik hizmet için teşekkür ederim!

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:11

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr