21 Nisan 2017

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Parçası.

K2715 ekmek kızartma makinesinin parçasını bulamıyorum. Yetkili servisiniz artık makinanız demode dedi. Parçası yokmuş 17.06.2011 tarihinde satılan bir makinenin parçası yoksa ben sizden niye bir daha ürün alayım. Evimdeki tüm beyaz eşyalar Arçelik. Buzdolabım çamaşır makinem, elektrik süpürgem, bulaşık makinem, (eskiyen ürünümü bile halen Arçelik Beko Altus olarak alıyorum.) ama ben de Arçelik firması kadar zengin değilim. Parça bulamadığım için serviste servisinizin umursamadan toplamaya bile gerek duymadan ve alay eder gibi makine mı iade etmesini gururuma yediremedim. Makineyi ben çöpe atmaktansa siz çöpe atın diye de kargo ile gönderiyorum. Ve artık sizi ve ürünlerinizi terk ediyorum.

Murat 5.846 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Nisan 2017

    K2715 ekmek yapma makinesinin parçasını hala bulamadım. Servis ya da çözüm merkeziniz 10 yıl boyunca parça sakladığınızı söyledi. Benim ürünüm 2011 yılında satıcı kaşenizin garanti belgesi ile onaylandığını söyledim. Bu kez küçük ev aletlerinde 7 yıl olduğunu söyledi. Ben de bu ayın Nisan 2017 yani 6 yıl olduğunu belirtim. Faturamı bulup 6 sene önceki lütfederseniz ödeyecekmişsiniz. 6 yıl önceki fiyatından ben ilk şikayetimde Arçelik kadar zengin olmadığımı belirtmiştim. Sadakaya muhtaç da değilim. Ben bu ürünü kullanmak için istiyorum. Gelir elde etmek için değil. Siz ürününüzün arkasında duramıyorsanız satmayın. Model numarasını değiştirip değiştirip birkaç santim uzatıp kısaltacağınıza malınızın arkasında durun. Ve lütfen gereksiz yere de arayıp zamanımı harcamayın. Sizden hiçbir şey istemiyorum.

  • Arçelik Temsilcisi21 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön