Pınar Topcular K. Teşekkür Mesajı

Arçelik firmasından Öznur Köknara teşekkür ederim. Sorunumuzu en kısa zamanda çözmüştür

Arçelik Dolap Soğutmamaya Başladı!

Pınar Topcular K. |

Yaklaşık 4 yıl önce Arçelik No Frost A ++ (!) buzdolabı aldık üstelik zamanın en pahalı Arçelik ürünüydü. 7 yıllık garantiye gerek olmayacağı ürünlerin kaliteli olduğundan bahsedilerek bize satıldı. Garanti süresi doldu hesap kapandı Arçelik tüccarlığa soyundu. Bir anda dolap soğutmamaya başladı. Bizim dolabın ana malzemesi motor 4 yılda bozulmuş, yağ sıkışması olmuş tamir edilse de düzelmezmiş yeni dolap getirilecekmiş ancak yeni dolabı bize yarı fiyatına satacaklarmış! Mağdur olan hep ben. Üstelik bazı serilerde hatalı üretim olduğunu da kabul ediyorlar ama siteden okuduğum kadarı ile bu durumu yalnız ben yaşamıyorum. Arçelik benim için bitmiştir.

Etiketler :

Soğutma Problemi Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar Topcular K.
  05 Ağustos
  19:37

  Arçelik firmasından Öznur Köknara teşekkür ederim. Sorunumuzu en kısa zamanda çözmüştür

 • Pınar Topcular K.
  23 Temmuz
  19:43

  Arçelik bizi çok üzdü ve sinirlendirdi. Ancak şikayetimle çok kısa sürede ilgilenen firma çalışanı Sayın Öznur Köknar gerek işin takip süreci, gerek ara bilgilendirme, gerekse de empatik tavrıyla firmaya karşı kesin tavrımı yumuşatmayı başarmıştır. Telefon görüşmesinden bile rahatlıkla anlaşılır bir güven vermiştir. Kendisine hem ilgisi, hem konuyu takibi, hem de tüm bunları kısa sürede sonuçlandırdığı için sizin aracılığınızla tekrar teşekkür ederim.

 • 23 Temmuz
  10:43

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr