20 Mart 2017

Arçelik Denemediğimiz deterjan Kalmadı!

Markasına ve ismine güvenerek aldığımız Arçelik büyük ve küçük ev aletlerinin hepsinden mi bir insan şikayet eder! Çamaşır makinesini ilk aldığımızdan beri kullanmadığım deterjan kalmadı bulaşık makinesinde denemediğim deterjan çeşitli uygulama kalmadı her teknisyenin eve gelişinde bir şeyi yok deyip geri dönüyor. Arkadaş bizim Arçelik'e karşı bir sorunumuz olsa ne mantıkla evdeki her ev aletini ondan alalım?

Yasemin 3.810 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin23 Mart 2017

    Her makineyi çalıştırdığimda camdan aşağı atmak istyorum lanet marka arçelikden aldığım çamaşır makinesi sorunuma çare bulmadığınız sürece buradan sonuç aladığm takdirde tüketici haklarına şikayet oluşturup gerekli tüm yasal işlemlere başvuru yapacağım ya komşum markası bile silinmiş ikinci elden alınmış çamaşır makinesinde markasız en ucuz deterjanla en iyi sonuçları alırken sözde iyi marka arçelikle en iyi deterjanlarla hiçbir sonuç alamıyorum ya makineyi değiştirin ya da iade edin paramı size ödediğim alın terimin hepsi haram olsun... ... ... .

  • Arçelik Temsilcisi20 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön