Arçelik Değişim Talebim Kabul Edilmedi.

Turgay Y. |

Arçelik ile ilgili şikayette bulunmuştum. En son arandığımda makinanın çamaşırları temiz yıkamadığını ve lekeleri çıkartmadığını dile getirdim. Telefondaki arkadaşa daha üst modeli daha iyisi varsa üstüne para verip değiştirmek istediğimi söyledim. Sağ olsun arkadaşın bana verdiği cevap şu oldu: değişim yapsanız bile düşük elektrik ve düşük şu tüketimi olduğu için aynı sorunu yine yaşayacağınız için değişim talebiniz kabul edilmemiştir. Bende bunun üzerine tüketici haklarına başvuruda bulundum. Ve servisin makine ile ilgili yalan yanlış şeylerde yazdığını gördüm makine ile ilgili.

Etiketler :

Ürün Değişim Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay Y.
  22 Ekim
  00:05

  Verdiğiniz otomatik yanıt sisteminde değerli müşterimiz sözüyle başlıyor cevabınız!. Makinam 90 günü aşkın bir süredir serviste. Arçelik e ait serviste olan makinama göre çok daha eski bir makinayı kullanmaktayım. (bodrumdan çıkardığım) ve emin olun serviste olan ve servisin makinanızda hiçbir sorun yok dediği makinamdan daha temiz ve lekesiz yıkıyor eski makinam. Peki ya ben bu makinayı temin edemeseydim? Bakın buzdolabım kullandığım televizyonum fırınlı ocağım en pahalı olan ürünlerinizdi ben aldığım zaman. Hatta ve hatta beyaz eşya haricinde cep telefonları fotoğraf makinasını bile sizin firmanızdan aldım. Sizin için ne kadar değerliymişim bekleyip göreceğiz.

 • 20 Ekim
  09:57

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr