Arçelik Değişim Farkı!

Erol Y. |

Evimin tüm beyaz eşya, küçük ev aletleri ve kliması Arçelik marka tümünden de memnunum. Ancak almış olduğum buzdolabının 3 yıldır buzluğu soğutmuyor. Servis elemanları defalarca gelip gittiler fakat çözüm bulamadılar.

Bu yıl 2 defa kart değiştirdiler ve sonunda buzdolabının değişmesi gerektiği raporunu verdiler. Servis ile görüştük ve aynı buzdolabının birkaç gün içerisinde bize verileceğini söylemelerine rağmen gelen giden olmayınca tekrar aradık bu defa da 750 TL fark yatırmam gerektiği söylendi.

Biz model değişikliği istemedik dolabımızın aynı modelini istedik buna rağmen bizden fark isteniyor. Tek maaşlıyım, bunu karşılayacak maddi durumum yok yıllardır dolabımda bir buz göremedim.

Etiketler :

Ücretlendirme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Y.
  06 Haziran
  07:48

  Sorunum Arçelik firması tarafından halen çözülmedi ama yapmış olduğunuz çalışmalardan ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederim

 • Erol Y.
  03 Haziran
  13:17

  Bakalım şikayet konusu daha sonuçlanmadı

 • 03 Haziran
  11:12

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr