Arçelik Davlumbaz Lekeleri.

Sedef G. |

Satın almış olduğum Arçelik ankastre setinin davlumbazı farklı gelmiştir. Satış mağazası ek ücret talebinden bulunmuştur. Bunun üzerine gelen davlumbazın montajı sırasında ürünün üst bölümündeki ince levhanın üzerinde mavi koruma yapışkanı vardı. Servis yapışkanı çıkartırken ürün deforme oldu. Birkaç gün sonra yeni ince levha geldi. Daha hiç kullanmadığımız ocağın üstünde de lekeler vardı. Bu lekeler silince çıkar demişlerdi. Fakat lekeler çıkmamaktadır. Bunun üzerine genel çağrı merkezini aradım. Onlar adresime en yakın yetkili servisin numarasını verdiler. Yetkili servisi aradım tam bir hafta sonraya randevu verdiler. Ben aldığım ürünü kullanmadan bir hafta bekleyecek miyim? En kısa zamanda bu problemin çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Koku Karışma Problemi Tasarım-Kullanışlılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  15:14

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr