Arçelik Çamaşırlar Makinadan Sulu Şekilde Islak Çıkmakta!

Serap P. |

82 yasında olan anneannem Adana ili Kozan ilçesinde bulunan Arçelik bayisinden çamaşır makinesi almıştır. Kendisi yaşlı olduğu için bir yakını yardımı ile almıştır fakat makinanın 600 devir olduğu için iyi kurutamıyacağı bilgisi verilmemiştir.

Makine kurulduktan sonra çıkan çamaşırlar ıslak ıslak çıkmakta ve yaşlı olan anneanneme çamaşır aşması zor olduğundan güçlük çıkartmaktadır. Bu durum bayiiye bildirildiğinde bayiinin cevabı "daha iyi ya çamaşırlarının yıpranmayacağı olmuştur." Anneannemin yaşı ve hiçbir çocuğunun yanında olmamasından ötürü bu durum takip edilemeyerek uzamış ve makinin daha yüksek devirli bir makine ile değişimi sağlanamamıştır. Mağduriyetimiz için yardım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Sıkma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap P.
  07 Şubat
  17:45

  Servis gönderildi ve durumun nırmal olduğu söylenmiş fakat zaten sorun 600 devir makinanın bu şekilde olacağı bilgisi verilmeden satılmış olmasıdır. Ülkemizin en birinci akla gelen beyaz eşya markasının kalite ve güven konusundaki hassaslığı tartışılır

 • 15 Ocak
  09:35

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr