Arçelik Çamaşır Makinesinin Temiz Yıkamaması!

Emre Anıl C. |

Bir yıl önce aldığımız çamaşır makinesi ile ilgili Arçelik firmasıyla problem yaşamaktayız. Çamaşır makinesinde yıkadığımız kıyafetlerimiz kötü kokmaktadır. Aldıktan 2 ay sonra şikayetimizi yetkili servisimize ilettik. Ancak o günden beridir bu sorun ile ilgili bir çözüm üretilmedi. Ve hatta ilk gelen teknik servis sıfır makinenin parçalarını değiştirdi.

Son olarak 08.01.2015 tarihinde evimize gelen teknik servis makineyi alıp fabrikada 5 gün inceleyeceklerini söyledi. Aradan 15 gün geçmesine rağmen ne makine geri geldi ne de firmadan bir dönüş yapıldı. Firmaya hem sözlü hem yazılı şikayetlerimizi ilettik. Ancak sorun bir yıldır devam etmesine rağmen firma tarafından ciddiye alınmamaktayız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  16:29

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr

 • Emre Anıl C.
  23 Ocak
  15:06

  Firmanın bölgedeki teknik servisinden bugün saat 14:02'de makinemizin değişmeyeceği ve sorunun kullanıcıdan kaynaklandığı ile ilgili geri dönüş yapıldı. Biz sonucun bu olacağını zaten biliyorduk. Çünkü daha makineye uzaktan bakıp bu kullanıcı hatası olabilir diyen bir teknik ekibi var. Madem bu cevabı vereceklerdi de ne diye kullanmaya başlayalı daha bir buçuk ay olmuşken makinenin parçasını değiştirdiler. Makinelerinde hiçbir sorun yoksa yepyeni makinenin neden parçası değişir? Evimdeki bütün beyaz eşyalarım bu firmadan ama artık çevremdeki herkese bu firmadan hiçbir şey almamalarını söyleyeceğim. Ayrıca bu işin de peşini bırakmayacağım.