Ayşegül Y. Teşekkür Mesajı

Kısa sürede iletişime geçen ve ilerlemeyi takip eden Tuğba hanıma ve geç de olsa memnuniyetimizi sağlamak adına ürün değişimini kabul eden İzmir bölge yetkililerine teşekkür ederim.

Arçelik Çamaşır Makinesi Sorunu.

Ayşegül Y. |

305*** numaralı şikayette 1 yıl önce belirttiğim problemin artarak devamı sebebiyle yeniden yazıyorum. Şikayet sonrasında bölge müdürlüğünden yetkililer geldi ve kart üzerindeki koruma algoritmaları yüzünden olduğunu belirttiler. Kartın değişmesini ve algoritmaların iptalini talep ettim ancak makineyi 2009 da aldığım ve 2015 yılında olduğumuzdan eski diye ilgilenmediler. 1 yıldır su kaçırmaya, gürültülü çalışmaya, programı uzatmaya ve sıkmamaya devam ediyor. Marka temsilcilerinin ürünün sorumluluğunu almak gibi bir derdi yok. Hepsi mesai doldurma derdinde. Problemin ivedi bir şekilde çözülmesini, yenisiyle değiştirilmesini veya çöpe atsaydık daha iyi olurdu diye düşündüğümüz paramızı istiyoruz.

Etiketler :

Ürün Değişim Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül Y.
  05 Şubat
  14:59

  Kısa sürede iletişime geçen ve ilerlemeyi takip eden Tuğba hanıma ve geç de olsa memnuniyetimizi sağlamak adına ürün değişimini kabul eden İzmir bölge yetkililerine teşekkür ederim.

 • 01 Şubat
  10:20

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr