Arçelik Çamaşır Makinesi Kesinlikle Leke Çıkartmıyor!

Seçil E. |

6 ay önce çok beğenerek almama rağmen Arçelik he 8104 model çamaşır makinesi her türlü marka deterjan (sıvı ve toz) artı leke çıkartıcı kullanmama ve suda 2 saat bekletmeme rağmen çamaşırlarımdaki özellikle beyazlardaki lekeleri çıkartmıyor.

Elimde yıkadığım çamaşırlar daha temiz oluyor. Keşke farklı bir markanın makinesini alsaydım verdiğim paraya acıdım.

Etiketler :

Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçil E.
  22 Eylül
  23:48

  evet hızlılar ama çözüm yok ellerinde bir cihaz ve hata yok denilmesi deli ediyor hata yoksa ürün yıkama üzerine imal edilmemiş demekki..altından su kaçırıyor gelen servis musluktan kısıyor kırk saat su dolmuyor makine...

 • Seçil E.
  22 Eylül
  23:44

  ben hala bekliyorum halledecekler şimdide altından su akıtıyor... ruh sağlığımı bozuyorlar.

 • Seçil E.
  02 Temmuz
  02:10

  servis hemen geldi ama sorunu deterjana attı bende şuan bütün matikleri deniyorum ama sorun aynı bu makinaların yapılışında bir hata var makinada değil anlamıyorlar servis şunu diyor makine çamaşır yıkamaz deterjan yıkar omo matik kullanıyorum hem siz onu öneriyorsunuz dedim alaycı bir şekilde güldü ve deterjanı değiştirin dedi gitti. çok komikler ellerinde bir alet prize takıp sorun yok diyorlar çamaşırları gösterdim bunlar temizmi dedim 3-4 defa yıkıyorum A mış yıkamadıktan sonra gerisi zaman kaybı ve israf arçelik çamaşır makinası almayın tek tavsiyem.

 • 13 Mayıs
  10:38

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ

  444 0 888
  www.arcelik.com