Şahin K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler değişimim sağlanmıştır

Arçelik Çamaşır Makinesi Elbiseleri Yırttı!

Şahin K. |

Evimizdeki tüm beyaz eşyalarımız Arçelik marka,9146 yk çamaşır makinesi elbiselerimizi yırttı daha sonra kendi kendine kapan maya başladı tüm sorunlar tamam hal oldu dedik şimdi de çamaşırı yıkarken makinadan catur çutur sesler geliyor,.

Paramızın iadesini istiyorum, bu makinenin üretimi gerçekten fiyasko, Arçelik'e yakışmıyor, çok mağdur etti bizi elbiselerimiz yırtık ve şu an yıkamıyor, lütfen yardımcı olunuz. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin K.
  28 Nisan
  10:18

  Teşekkürler değişimim sağlanmıştır

 • Şahin K.
  14 Nisan
  13:46

  Merhaba, evet teknik servis gelip kayış değişti, ama makinem dün yine elbise yırttı, ve çamaşırları ıslak bırakıyor ne yapıcağımı bilmiyorum, lütfen artık şu makinemi iade alın Arçelik olarak.

 • Şahin K.
  05 Nisan
  09:41

  Dün Arçelik kurtköy servisi geldi,
  sorunun kayış arızası olduğunu söyledi, ben bu ürünün artık tamirini istemiyorum ev tamirhaneye döndü makinayı aldığımdan beri, lütfen bu ürünün değişimini Arçelik tarafından kısa sürede istiyorum. Mağdurum çamaşırlarım yıkanmıyor. Arçelikten yardım bekliyorum. Yoksa makinayı gerçekten vurup kırıcam.

 • 04 Nisan
  09:55

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr