Busra K. Teşekkür Mesajı

teşekkürler

Arçelik Çamaşır Makinesi Çamaşıra Zarar Veriyor.

Busra K. |

İki ay önce aldığım çamaşır makinem çamaşırları yırtık ve lastikleri gevşemiş şekilde çıkarıyor. Yeni evliyim makinem giysilerim her şey yeni rezil oldu çamaşırlarım. Servisi defalarca aradım 10 gün sonra geldiler ve hiçbir şey yapmadan gittiler makineyi açıp bakmadı bile. Benden numune çamaşır istedi pardon fabrikaya külot mu yollayacaksınız dediğimde evet diyor. Yıprattığı penye bir üstü verdim bunda tam delik yok kullanıcı hatası derler ilgilenmezler diyor.

Peki diyorum ben nasıl çamaşır yıkayacağım? Yıkarsanız delmeye devam eder diyor. Yani hem kullanmayın çamaşırlarınızı bozar makine hem de kullanıcı hatası derler vallahi deli olacağım ya. Yaz günü çamaşırlar doldu. Bu ne biçim hizmet.

Etiketler :

Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Busra K.
  07 Ekim
  12:44

  teşekkürler

 • Busra K.
  06 Ekim
  14:17

  şikayetim sonucu evimden yirtilan camasirlarim alindi fakat 1 aydır ne arayan var ne soran, tekrar servisi arayıp durumu sorgulattim fakat yine net bir cevap gelmedi.

 • Busra K.
  06 Ekim
  14:14

  şikayetim sonics evimden yirtilan ruin or ego Alonso fakat bir ay geçmesine rağmen hala sonuclanmadi me arayan var ne soran

 • 01 Eylül
  09:20

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr