11 Mayıs 2015

Arçelik Çamaşır Makinem Gürültülü Çalışıyor!

Çamaşır makinem helikopter gibi çalışıyordu defalarca servis gelmesine rağmen bir türlü çözüm bulamadılar. Yoğun ısrarlarım sonucunda istemeyerekte olsa değişim yapacaklarını söylediler. 2 ay gibi beklememden sonra benimle yeni makine üzerine gerek bölge müdürlüğü, gerekse servis ve çağrı merkezi benimle pazarlığa tutuştu, 3 yetkilide çok farklı fiyatlar verdi.

Nihayetinde benim istediğim çamaşır makinesini üzerine para vererek aldım, yeni ürüne ek ücret vererek artı 4 yıl garantisini uzatabilir miyim diye çağrı merkezine, bölge müdürlüğüne, servise defalarca sorup onaylarını aldım (ses kayıtlarında mevcuttur) ama sonra inkar ettiler. Ürünü iade etmek istiyorum ama olmaz dediler.

Mehmet 1.050 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 14 Mayıs 2015

    Özel Müşteri Danışmanınız Didem Yörükoğlu veya başka hiçbir müşteri danışmanı benimle irtibata geçmedi. Sırf bu durum bile firma olarak saygısızlık yaptıkları ve bu saygısızlığa devam ettiklerini gösterir. Ne bir samimiyet var ne de müşteriye saygı kaç gündür aranmamı bekliyorum.

  • Mehmet 12 Mayıs 2015

    Tekrar tekrar çağrı merkezini aradım ama her seferinde de beyefendi yanlış anlaşılma olmuş ek garanti yapılamıyor (ek garantiyi bırakın sıfır ürün olmasına rağmen 3 yıl garanti bile olmuyormuş) servis beni arıyor abi böyle bir şey olmaz deyip kestirip atıyor, bana neden ek garanti olacak dediniz diyorum yanlış anlaşılma cevabını veriyorlar, iade edeceğim diyorum iade de olmaz diyorlar. Ben bu ürünü artık kesinlikle kullanmayacağım çünkü koskoca Arçelik firması her seferinde farklı cevaplar verip mağduriyet yarattırıyor, bu da Arçelik firmasına hiç yakışmıyor. Büyük laf söylemeyeyim ama artık kesinlikle Arçelik markasını kullanmam (evimdeki küçük ev aletlerine varıncaya kadar hatta Çelik ve Çeliknaz alarak çocuklarımın oyuncaklarına kadar Arçelik olmasına rağmen.)

  • Arçelik Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Özel Müşteri Danışmanınız Didem Yörükoğlu Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön