12 Eylül 2013

Arçelik Çamaşır Makinem Eşyalarıma Zarar Veriyor!

Arçelik makinem , yıkanan bütün giysilerimi yıprattı ,rengini soldurdu ,yırtarak yuvarlak bir şekilde etrafını pas lekesi yaptı. Servisi çağırdım götürdüler, kazanını değiştirdiler ve yıkama süresinde dijital ekranında da ayrıca sorunlar yaşadım. Tabii her defasında mağdur olduğum halde beni suçladılar.

Makinemin bir üst modeliyle değişimini istiyorum ,bu modelden hiç memnun değilim. Avcılar servisi çok kötü davranıyor neredeyse dayak yemediğim kaldı. Sürekli giysi almaktan dünyanın masrafını yaptım. Bina eski olduğu için akan suyun paslı olabileceğini ve bundan kaynaklı olduğunu belirten çok komik bahaneler ürettiler. Lütfen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Serap 269 Okunma

Cevaplar

 • Serap 16 Eylül 2013

  Bende kesinlikle tavsiye etmiyorum arçelik 7103 he 999 tl 99 kuruş etmez. Kimse almasın illa arçelik diyorsanızda 8103 tavsiye ederim onun dışında arçelik çamaşır makinelerine verilen paralar sokağa atılcak. İşlerine gelmeyince sizi suçlarlar ama insan malının ne kadar kötü ve tüketicinin haklı olduğunu bile bile hala diretmeleride çok ayıp. İnşallah sıkıntınız giderilir ve yardımcı olurlar..

 • Serap 16 Eylül 2013

  Makinem hala serviste parça siparişi vermişler gelmesini bekliyorlarmış. Ben makinemin bir üst modeliyle değişimini istiyorum arada ki fark ne kadarsa ödeyeceğim bu makineyi istemiyorum. 4-5 Ayda bir ben makineme kazanmı değiştirticem kazan değişten sonra ne anlamı kalıyor sıfır makinenin anlayamıyorum. Yetkililere sesleniyorum bana lütfen yardımcı olun keyfi makinemi değiştirin demiyorum makinemin değeri kadar ben çamaşır giysi satın aldım elde yıkasam eminim daha temiz ve yıpratmadan yıkardım. Umarım duyarlı davranırsınız..

 • Serap 14 Eylül 2013

  bugun makinemi aldılar avcılar zafer servisinden ordaki bayan gönderin atölyede bakalım dedi fakat ben sürekli kazan değişmesini istemiyorum daha 2 yıl oldu kullanalı farkı neyse ödiyelim bir kilo üstünü alalım bu kadar zormu müşteriyi memnun etmek.....lütfen sorunumun giderilmesini istiyorum arçelik almakla hatamı ettik....

 • Arçelik Temsilcisi12 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön