17 Aralık 2013

Arçelik Çamaşır Makinem Çok Sesli Çalışıyor!

Aralık 2013 'de aldım ve daha 15 gün kullandığımız Arçelik 8103 HE model çamaşır makinesi yıkama yaparken ve kurutmaya geçtiğinde sanki uçuşa geçiyormuş gibi aşırı rahatsız edici ses çıkarıyor. Bir önceki makinemizde Arçelik idi, fakat markaya güvenerek aynı markanın makinesini satın aldım ama bu şekilde sesli çalışıyor olması çok rahatsız edici. Komşularımız bile dalga geçiyor makine kurutmaya geçince " sizin makine uçuşa geçti " yine diye. Daha aldığımız 15 gün oldu ve ürünü iade etmek istiyorum. Firma yetkililerinin desteğini rica ederim.

Doğan 589 Okunma

Cevaplar

  • Doğan19 Aralık 2013

    Ürünün aşırı sesli çalışması konusunu incelemek üzere gelen Arçelik servis yetkilileri herzamanki gibi bunda bişey yok ,çalışması normal deyip gittiler.Bunun yanında "size bu makinayı alırken söylemedilermi bunun böyle çalıştığını "gibi çok anlamsız ve gereksiz ifalerde kullanıldı.Şimdi baktığımda bu çamaşır makinasının gürültü problemi nedeniyle çok şikayet aldığını bu site üzerinden yorumlara ve konulara baktığımda görebiliyorum.Belliki bu üründe aşırı sesli çalışma ile ilgili kronik bir sorun var ve ben bu ürünün bu şekilde kullanmak istemiyorum ve iade etmek istiyorum.Arçelik yetkililerinin bu konuda daha ilgili davranmasını bekliyor ve iade talebimin gerçekleşmesini diliyorum.

  • Arçelik Temsilcisi17 Aralık 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön