Arçelik Çalışmayan Buzdolabı İle İlgili Bitmeyen Mağduriyet!

Serenay O. |

Arçelik'ten 7 yıl garantili aldığım buzdolabı son 2 senedir defalarca aynı hatayla arızalandı. Servisler geldi, birkaç defa parça kart değişim yaptılar. Her arızalanma ve değişim 5-6 gün sürdü. En sonunda değişime hak kazandık ki kazanmaz olaydık. Cevabı bir türlü alınamayan sorular, gereksiz bekletmeler derken tam 1 aydır buzdolabımız çalışmıyor. Bana 375 TL karşılığında yeni bir dolap verilebileceği söylendi, ben de ek ücret ödeyip 7 yıl garanti yaptırdığım dolabın firma kusurları nedeniyle değişirken bu ücret neden vereyim? Nasıl vereyim? Zaten 375 TL param olsa bu Arçelik'e bir daha kanmam gidip onu peşinat olarak verip başka marka alırım.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serenay O.
  23 Kasım
  20:29

  Yetkili kisinin beni arayacagini soylemek icin beni aradilar. Adres ve isim teyidi aldilar ama onun da uzerinden gecen 3 gune ragmen o yetkili bir turlu arayamadi. 2gun sonra ariza uzerine servis evime gelelu 5 hafta oluyor ve o kadar suredir biz buzdolabi yerine balkonu kullaniyoruz. Komik tabi ama trajikomik...

 • Serenay O.
  23 Kasım
  20:26

  Surekli prosedurlerle ilgili uzun cumleler kurulup konuyu kapatmak istediler

 • 20 Kasım
  12:42

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle mushiz@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr