27 Ocak 2014

Arçelik Buzlanma Sorununu Çözemiyor.

Daha önce aynı şikayetten ve daha başka türlü şikayetlerden dolayı Arçelik ile irtibata geçmiştik (kah telefondan, kah eski "Sikayetvar" profilimden). Bu sorun, daha nice sorun gibi 2. kez tekrarlanmaktadır.

Biri bana açıklasın, Arçelik 1036SP sebilimin üst şu haznesinde nasıl olur da Buzlanma olur. Ki aynı sorundan daha önce servise gidip "sözüm ona tamir edilmesi"nden sonra ve buzlanma derken 2-3 tane ufacık buz kütleciğinden bahsetmiyorum, kocaman! 6 cm kalınlığında ve su haznesinin genişliğinde kocaman bir içi boş silindir. Yani yaklaşık olarak hacimsel 1 L buzdan bahsediyoruz. (oturdum hesapladım) Resimler aşağıdadır, buyurun kafa yorun ve cevap bulun.

Hakan 1.723 Okunma

Cevaplar

  • Hakan27 Ocak 2014

    Benimle irtibata geçildi ama açık konuşayım, hala bu probleme sebep olan olası etmenleri buraya paylaşmanızı istiyorum. Sonuçta bu problemi yaşayan başka müşteriler de vardır, ve problemin neyden kaynaklandığını merak ediyorlardır, ya da merak edecekler. Yani sizden ricam, bu probleme sebep olabilecek şeyleri, tüketiciyi bilinçlendirmek için bu başlığın altına da paylaşmanız.

  • Arçelik Temsilcisi27 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön