12 Temmuz 2016

Arçelik Buzdolabının Kronik Dijital Gösterge Sorunu!

Evimdeki tüm beyaz eşyaları 2009 yılında Arçelik'ten aldım. Ancak Arçelik 5847 nf model buzdolabım yaklaşık bir yıl sonra ekran sorunu verdi. Garanti kapsamında değişti ancak yine bir yıl sonra ekran görüntüsü kaybolmaya başladı. Öncelikle küçük küçük görüntü kaybı olduğu için önemsemedim ama şimdi ekranda hiçbir şey okunamıyor ve bununla ilgili internetten de incelediğim üzere bu kronik bir sıkıntı, yetkili servisle görüştüğümde ücretsiz değişim yapılamayacağı belirtildi.

Yaklaşık bir yıl dayanabilen göstergeli bir buzdolabı alacaksam ve her defasında ücretini ödeyip gösterge değiştireceksem neden Arçelik markasını tercih edeceğimi düşünmeye başladım. Tüm beyaz eşyalarımı ve hatta küçük ev aletlerimi de Arçelik' ten aldığımı ve tüm çevreme Arçelik markasını tavsiye ederken bu sorunu yaşamam beni çok rahatsız etti. Bir daha da Arçelik markası düşünmüyorum.

Necmeddin 4.358 Okunma

Cevaplar

  • Necmeddin 18 Temmuz 2016

    İlginiz için çok teşekkür ediyorum

  • Necmeddin'in Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2016

    İlginiz için çok teşekkür ederim

  • Arçelik Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön