Arçelik Buzdolabının Garantisinin Uzatmamıza Rağmen Mağdur Olduk...

Dinar B. |

2012 yılında aldığım buzdolabından tam 20 gün önce tuhaf seslerin gelmesi üzere servisi çağırdık servisin bakması sonucu arkasındaki pervaneden dolayı olduğu ortaya çıktı. 3 yıllık garantinin bittiğini ve uzatılmadığını söylediler. Oysaki garantiyi belli ücret karşılığı uzattık ve elimizde faturası mevcuttur. Sistemde görülmediği için garanti dışı ücret karşılığında yapılacağını ve kendilerinin değil bayinin aranması gerektiği söylendi.

Akbatı Çetinler Arçelik bayisine gittiğimizde evraklarını halledildiğini yaptırabilirsiniz lafının üstüne servisin 3 kez tekrar gelip aynı olayı yaşadık. Bayi garanti karnesini vermiyor. Sürekli erteleniyor çözeceklerini söyleyip başlarından savıyorlar. Dolabımda ki yiyecekler bozuldu. Bunun üzerine bayi getirin yiyeceklerinizi mağazadaki dolapta saklayın dediler. Bayiden kaynaklanan sorun yaşıyoruz bayi bizimle ağız dalaşı yapıyor başlarından kovuyorlar.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dinar B.
  22 Eylül
  15:03

  Merve hanımla bugün 2 kez konuştuk sonuçlandırmak için uğraşıyor. Merve hanım ilgisi sayesinde çözüleceğine inanıyorum

 • 21 Eylül
  11:10

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr