Arçelik Buzdolabının Bitmeyen Arızası...

Yücel D. |

5192 nfe kodlu aldığım buzdolabı aldığımdan beri hep arıza vermiştir ve garanti süresince motoru kapıları termostat... Ve daha bilmediğim bir sürü yerleri değişmiştir fakat yine de ne sesi kesildi ne de düzenli çalışmıştır. Her ne hikmetse garantisi dolunca yine bozuldu yine termostat ve beyin kartı değişmiştir bizde ürün değişimi talep ettik firma bize 2000 TL karşılığında muadil ürün verileceğini bir ay sonra cevap verdiler. Gelecek ürüne de 7 yıl garantisi bile yapılamıyor. Ben bu fiyata zaten buzdolabı alabilirim başka firmalardan. Ve araştırmalarım sonucunda bu buzdolabı hatalı ürün olduğunu ve bu modelin arıza verdiğini öğrendim. 20 yıllık evliliğimde evime Arçelik'ten başka marka sokmayan ben bundan sonra asla Arçelik almayı düşünmüyorum. Koskoca Arçelik firması bu kadar fahiş fiyata ürün değişimi yapmamalı. %40 indirim talep ediyorum.

Etiketler :

Ücretlendirme Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  16:08

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr