Arçelik Buzdolabımın Arızası...

Mehmet Ali B. |

Arçelik firmasından dört kapılı son üretilen buzdolabından almıştım. 7 yıllık garantiye de tabi tuttum. Ancak buzdolabı hem zaman zaman tuhaf sesler çıkarıyor, serinletmiyor. Yiyecekler çoğu zaman bozuluyor. Son zamanlarda elektronik ekran aksamında da sorunlar var. Kırmızı alarm veriyordu. Defalarca servis çağırdık. Son uygulamada elektronik ekranı değiştirelim derken kapıların düzenini de bozdular.

Dolap şu anda çok kullanışsız durumda. Tekrar parça sipariş ettik tamir edeceğiz diyorlar. Ancak firmanın hatasından dolayı bu denli yıpranmış bir dolabın tamirini artık istemiyorum. Dolabın garantisi daha 2-3 yıl var. Dolabın tümüyle firma tarafından değiştirilmesini istiyorum. O dolap bu kadar yıpranmadan sonra artık dikiş tutmaz. Firma gerekli hassasiyeti göstermez ise her türlü kanuni haklarımı arayacağımı bildirmek istiyorum. Sizde kurum olarak yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Gürültü Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali B.
  14 Temmuz
  13:05

  Arçelik sorunu çözme taraftarı değil. Çok adi bir firma. Kendi hatalarını kabullenmeye yanaşmıyor. Sorunu Tüketici Mahkemesi çözecek.

 • Mehmet Ali B.
  08 Temmuz
  20:29

  Şikayetimi anında ilgili firmaya iletip ilgilendiğiniz için Şikayet.com'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Şikayet henüz çözülmemiş, gürüşme aşamasındayız.

 • 08 Temmuz
  12:43

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr