Selen K. Teşekkür Mesajı

Sorunumu hızlı bir şekilde çözüme ulaştıran Ayşenur hanıma ilgisinden dolayı tekrar çok teşekkür ederim bu memnuniyetim onun sayesindedir

Arçelik Buzdolabımda Koku Var!

Selen K. |

Buzdolabımda koku var ve kapısını açtığımız da bütün eve koku yayılıyor evde durulmuyor. Daha önce Samsun'da oturuyordum servis geldi ozonla kokuyu gidermeye çalıştı arka kabı değiştireceğini söyleyerek başka bir modelin arka kabini taktı 10 ay oldu gelip değiştirmediler. 10 ay sonra ben aradığımda geldiler ve yeniden ozon işlemini yapacaklarını yoksa değişmesi gerektiğini söylediler.

10 gün önce Karabük iline taşındım bu süreçte tekrar bu ildeki servisi çağırdım servis gelip sıcak suyla temizleyerek gitti onlara samsunda ki servisin söylediklerini anlattigimda kullanıcı hatası dediler ücretli değişim olabileceğini söylediler servislerin söyledikleri ve yaptıkları işlemler birbirlerini tutmuyor.

Etiketler :

Koku Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selen K.
  29 Eylül
  18:11

  Sorunumu hızlı bir şekilde çözüme ulaştıran Ayşenur hanıma ilgisinden dolayı tekrar çok teşekkür ederim bu memnuniyetim onun sayesindedir

 • Selen K.
  28 Eylül
  15:21

  o kadar servis ve yetkili kişiyle görüşmeme rağmen sorunum 1 aydır çözülmemişti ama bugün arayan Ayşenur hanım değişim için çok yardımcı oldu ve sorunumu çözdü firmanizda müşteri memnuniyeti için böyle çalışan bir personel olduğu için kendi adıma çok sevindim ve kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Selen K.
  04 Eylül
  14:05

  Tarafıma dönüş olacağı söylendi bugün 8.gün olmasına rağmen hala bir dönüş yapılmadı ve buzdolabımı kullanamıyorum kapısını bile açınca kokudan durulmuyor acil dönüş yapılsın

 • 27 Ağustos
  15:11

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr