27 Ağustos 2013

Arçelik Buzdolabımda Gaz Kaçağı Var!

Eve geldiğimde Arçelik marka buzdolabımın içindeki yiyeceklerin çözüldüğünü, dondurucudaki tüm gıdaların eriyip koktuğunu gördüm. Servis çağırdım dolabı aldılar ağustos sıcağında günlerce dolapsız bıraktılar( Adana Kozanda yaşadığımı belirtmek isterim)günler sonra dolabın tamirinin mümkün olmadığını ; çünkü gaz kaçırdığını firmayla görüşüp belli bir ücret karşılığında dolabı yenisiyle değiştirebileceklerini söylediler.

2 gün de öyle bekledik sonrasında , firma bize 900 TL karşılında yeni bir dolap verebileceklerini söylediler. Arıza yüzünden 2 katı elektrik faturası ödedim. Ayrıca gıdalarım çürüdü bir sürü sıkıntıdan sonra para istemelerinden şikayetçiyim. Dolabım bedelsiz değiştirilmesini istiyorum.

Süreyya 110 Okunma

Cevaplar

  • Süreyya27 Ağustos 2013

    ne tür işlem yaptığınızı bizzat bana bildirirseniz, servis bizimle i muhattap etmezseniz sevinirim zira çok sıkıldım bu durumdan Arçelik firmasına olan güvenim çok sarsıldı benim problemimi çözmeyecekseniz açıkça söyleyin ..

  • Arçelik Temsilcisi27 Ağustos 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön