Arçelik Buzdolabım Geriye Yatık Duruyor!

Hasan U. |

Arçelik 2488 cngy model buzdolabım geriye yatık duruyor. 2 defa servis çağırdım, dolabın bu durumunun normal olduğunu söylüyorlar, fakat dolabım ciddi manada diğer modellerden farklı şekilde yatık duruyor, karşıdan bakıldığında fark ediliyor. Ben bu dolabı aldığımda Arçelik' in en pahalı ve en üst sınıf buzdolabıydı ancak Arçelik durumun normal olduğunu belirtiyor.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan U.
  07 Ekim
  12:38

  Arçelik, evime gelip dolabımı kontrol etti, dolabın diğer kombi buzdolabı modellerine göre geriye yatık durdugunu kabul etti, fakat tasarımımız bu şekilde diyerek sorunumu çözmedi, teknik bir problem olmadığını bu yüzden hiçbir işlem yapılamayacagını belirttiler. Dolabın yatık durdugunu alırken farketmem gerekiyormuş eve gelip kurulum yapıldıktan sonra bu tarz sorunlarla ilgili itiraz hakkım bulunmuyormus. Evime Arçelik sokmayacagım hatalı tasarımı kabul etmeyen firmayla işim olmaz bundan sonra.

 • 31 Ağustos
  16:21

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr