Arçelik Buzdolabı Sorunları Hakkında!

Mustafa U. |

2011 yılında bütün beyaz eşyalarımı Arçelik'ten aldım. Siirt ilinde servis tarafından bütün eşyalarımın kurulumu yapılıp garanti belgeleri dolduruldu. Buz dolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerini ücret mukabilinde (180 TL) 7 yıl olarak ek garanti yaptırarak Siirt servise formlarını bizzat teslim ettim. Buzdolabım 2013 yılına kadar 4 defa arıza yaptı ve motoru değişti. Şuan K. Maraş Elbistandayım buz dolabım yine arıza yaptı servis çağırdım ve tarafıma Siirt Arçelik servisinin hiçbir ürünün ek garantisini sisteme giriş yapmadığını bu yüzden kendilerinin yapacak birşeylerin olmadığı söylendi. Şimdi 7 gündür buzdolabım çalışmıyor.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  09 Aralık
  11:12

  Zuhal hanıma çok teşekkür ediyorum, ama Buzdolabımin iade ve değişim talebim Siirt Arçelik servisinin bu güne kadar motor değişikliği ve 3 arızasını sisteme girmemesi nedeni ile olumsuz sonuçlandı. Sisteme giriş yapılmamış olması benim kusurum mu? Yazıklar olsun Arçeliğe, yasal yollara başvuracağım.

 • Mustafa U.
  01 Aralık
  12:34

  Zuhal hanıma ilgisi ve bilgilendirmesi için teşekkür ederim. Ancak mağduriyetim sonlanmadığı sürece şikayetim devam edecek.

 • 01 Aralık
  11:52

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr