Arçelik Buzdolabı Soğutmuyor ve Gövdede Şişkinlik Var.

Celal K. |

2013 yılında Arçelik'ten aldığım buzdolabı geçen haftalarda arıza verdi. Yetkili servisten çalışanlar gelip baktığında buzdolabında gövdede şişkinlik olduğu, bunun tamirinin mümkün olmadığı garanti süresi geçtiği için de muadil bir ürünün yüzde 25'ini ödersem yeni bir dolap verileceği söylendi. Garanti süresi geçeli 5 ay olan bir dolap için 3 yıllık bir dolaptan bahsediyoruz. Bu kadar tamirinin mümkün olmadığı bir arıza vermesi doğal bir durum değildir. Bu bir fabrika hatasıdır.

Ben ücretsiz değişimden yararlanmak istiyorum. Şimdiye kadar evine aldığım bütün eşyalar, klimadan tutun buzdolabına kadar her şey Arçelik ve herkese öneriyordum. Koskoca Arçelik'in tüketicinin yanında olmaması böyle bir durum için hala ücret talep etmesi komik bir durum. Talebimin yerine getirilmesini istiyorum, aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağım ve Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvuracağım.

Etiketler :

Soğutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal K.
  22 Temmuz
  16:36

  Biraz önce şirketiniz tarafından şikayetimle ilgili mesaj aldım bilgi için müşteri hizmetlerini aradım ama konuyla ilgili bilgileri yoktu ve aynı şeyleri konuşup tekrar kayıt açıldı tarafıma telefonla dönüş yapılıp şikayetimle ilgili bilgilendirme yapılmasını istiyorum.

 • Celal K.
  22 Temmuz
  15:54

  Arçelik gibi köklü bir firmanın mağduriyetimi gidermemesi fabrika hatası olan bir üründe beni bu yaz gününde yeni ürünü almaya mecbur birakmasini kınıyorum bundan sonra evime tek bir Arçelik ürün koymayacağım ve kimseye de tavsiye etmiyorum. keşke ürünü satarken gösterdiğiniz ilgiyi satış sonrasında da gosterseniz firmayi kaliteli yapan budur ve sizde kalite adına hiç bir şey yok.

 • 18 Temmuz
  13:32

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr