Arçelik Buzdolabı Servisi Hakkında!

Ahmet K. |

Evimdeki her şeyi Arçelik'ten aldım, almaz olsaydım keşke. Birkaç aydır buzdolabımda sorun vardı. Geçen hafta servis çağırdım ilk defa böyle bir arızayla karşılaştığnı söyledi, arkadaş neyse nofrost bölümünün kapağını değiştiler ama eskisi daha iyiydi resmen. Kapak oturtulmadan çekip gitti servis her yer buz ve kar oldu tekrar haber verdiğimde ise ellemeyin alışır o dediler. İlgilenmediler. Ben kendim taktım kapağı. Ama arıza devam etmekte. Servise haber verdim geldi değişim olucak dedi ve fabrikaya bildirdiğini söyledi, fabrika size dönüş yapacak dedi ama arayan soran olmadı.

Etiketler :

Kapı-Menteşe Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  28 Ekim
  22:39

  Arçelikten aradılar sonunda muhatap buldum die sevinmiştim ama erken davranmışım. Ogünden sonra arayan olmadı oncada vaat verdi arayan kişi. Ama şimdi ben aradığım zaman bile ulaşamıyorum. Tüketici mahkemesine gidiyorum buradan herkese tavsiyem. Boşuna zaman kaybetmeyin. Adının altında ezilen bir firmaymış Arçelik.

 • Ahmet K.
  22 Ekim
  13:35

  Aynı şekilde bende size ulaşamıyorum. Aramış olduğunuz numaradan dönüş yaptım.

 • 22 Ekim
  13:17

  Markamıza ve internet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
  Sorununuzla ilgili size vermiş olduğunuz telefon numarasından ulaşamadık. Sorununuzun çözümünde size yardımcı olabilmemiz için haftanın 7 günü 08:00-24:00 arası hizmet veren 444 0 888 numaralı çağrı merkezimizi aramanızı rica ediyoruz

 • 22 Ekim
  13:10

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr