Şakir B. Teşekkür Mesajı

Arçelik firmasına çok teşekkür ederim sorunum Arçelik 2498 buzdolabıyla değişim ile çözüldü

Arçelik Buzdolabı Motoru Arızalandı Firma İlgisiz Davranıyor...

Şakir B. |

2012 yılında kaliteli olması ve sorun yaşamamak adına markanın en pahalı buzdolabını (alt kısım dondurucu inox ve ekranlı) almış bulunmaktayım. Yeni evli iki kişilik bir aileyiz. Ürün satışı yapılırken dolabın içinde hiçbir koku olmayacağı belirtilmişti. Ancak koku problemi yaşadık. 2013 Yılında İnox olan alt ve üst kapakta ön yüzeyde küflenmeler oldu. Değişimi yapıldı. Ekranı bozuldu. 2015 yılında bir haftalık tatil dönüşü dolabımızın çalışmadığını gördük, motoru yandı bütün gıdalar bozuldu.

2016 Eylül ayında tekrar motor yanması kompresör arızası meydana geldi. Yine bütün gıdalar bozuldu. Mağduriyet yaşadım. Sürekli motor yanması meydana gelen ürünün geçici yöntemlerle idare edecek hale getirilmesini istemiyorum üründen hiçbir şekilde memnun kalmadım Arçelik'ten dolabın iade alınmasını talep ettim ilgilenmediler. Aradım mail attım çözüm yok. Şu an dolapsız mağdurum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Soğutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şakir B.
  09 Ekim
  19:57

  Arçelik firmasına çok teşekkür ederim sorunum Arçelik 2498 buzdolabıyla değişim ile çözüldü

 • 03 Ekim
  14:23

  ARÇELİK
  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr