Arçelik Buzdolabı Kullanımı Şikayetim.

Teyfik A. |

Arçelik marka aldığım buzdolabının arka yüzeyine 1 kg kaşar poşeti değmiş. Sabah dolabı açtığımda kaşarın komple buzla kaplı olduğunu gördüm. Bunun üzerine 444****numaralı telefonu aradım sorunu bildirdim. Servis 5 gün sonra geldi ve gelmeden önce de "sizin bir hatanız varsa parasını alırım" dedi. Servisin bana söylediği şey buzdolabının arka yüzeyine ne değerse değsin buz tutacağı oldu ve hiçbir şey yapmadı. Buzu nasıl çözeriz dediğimde "fişini çekerseniz çözülür" dedi. Dolabın fişi çekilince buzluk içindeki kışlıklar bozuldu. Firmadan fiyat farkını vererek değişim istedim ama cevap alamadım, 3 haftadır arıyorum ama hiçbir yetkili geri dönüş yapmadı.

Şikayetimi tekrar servise bildirmiş "onayı servis veriyor" dediler. Servisle görüştüm oradaki personel "4-5 yıl burada çalıştığını" söyledi ve "böyle bir şey olmaz" dedi.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Teyfik A.
  12 Eylül
  22:15

  Defalarca genel merkezi arayıp yaşadığım sorunları ilettim fakat hiçbir geri dönüş olmadı.bende sözde çok büyük firma diye güvenmiştim ama hepsi yalanmis sakin sizlerden kanmayin.

 • Teyfik A.
  05 Eylül
  12:20

  Öznur hanım geri dönüş yaptı. Yaşanan sorun çözülmesi için bildirim yaptı bekliyorum.

 • 05 Eylül
  09:04

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr