21 Mayıs 2014

Arçelik Buzdolabı Kokuyor.

21.05.2011 tarihinde montajı yapılıp kullanmaya başladığım Arçelik 4263N model buzdolabımda oluşan koku sebebiyle garanti süresi dahilinde çağrı merkezinize yaptığım başvuruda ilgili teknik servisin yönlendirilmesi istenmiştir. Bunun öncesinde oluşan kokunun giderilmesi için defaatle gerekli temizlik işlemleri ve havalandırma yapılmış olmasına rağmen, son 3 ay içinde belirtilen koku giderilememiş, bununla birlikte paketi içinde muhafaza edilen yiyeceklere dahi bu kokunun sindiği görüşmüştür.

Belirtilen koku yiyecek çürümesinden kaynaklanan bir koku değildir. Gaz kaçağından olabilir ve zehirlenmeye sebebiyet verebilir. Garanti kapsamım içinde acil olarak sorunun çözümünü rica ederim.

Yilmaz 1.649 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz'ın Teşekkür Mesajı29 Kasım 2017

    Sorun çözülmüştür, teşekkürler:)

  • Yilmaz 22 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, İlgili teknik servis 21.04.2015 saat 14:15 itibariyle gerekli kontrolleri yapmıştır. Arkada bulunan su haznesinde ilk kurulumda çıkartılması gereken köpüğün çıkartılmadığı bu sebeple tankta biriken su-köpük sebebiyle kokunun oluştuğu görülmüştür. Gerekli işlemlerin yapılması sonrasında birkaç saat geçmeden buzdolabımızdaki koku kaybolmuştur. Gösterdiğiniz özen ve hızlı müdehale için çok teşekkür ederim.

  • Arçelik Temsilcisi21 Mayıs 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön