Arçelik Buzdolabı Koku Yapıyor!

Hamza G. |

2 kere servis geldi. 1.sinde ozanla silindi 2.sinde de derece koydular ve siz psikolojik yapıyorsun dedi. Oysaki ailem ve gelen misafirlerde dolabımın koktuğunu söylüyordu. Değişim talebinde bulundum ve dolabımı garantisi hâlâ devam ediyor ve ek ücret istedi değişim için ben de ek ücret vermem dediğimde olmaz dedi ben de gerekli yerlere başvuracağımı söylediğimde ben kokmuyor diye rapor tutarım istediğiniz yere gidip şikayet edebilirsiniz dedi. Bu nasıl servis bu kadar saygısızlık olmaz.

Etiketler :

Koku Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza G.
  10 Temmuz
  12:43

  Buzdolabım kokusu hâlâ devam ediyor. Dolabın içine koyduğumuz yiyeceklere koku siniyor ve çöpe atmak zorunda kalıyoruz. Koku dan mutfağa giremiyoruz. Arçelikten hâlâ bir ses seda yok. Bir çözüm bulmazlarsa gerekli mahkemeye başvuracağım.

 • Hamza G.
  25 Haziran
  04:38

  Buzdolabım koku problemi hâlâ çözülmedi. Gelen servis yetkilisi kırdığı parçayı değiştirdi. Koku problemi nasıl çözülecek diye sordum. Ben bir şey yapamam siz gerekli yere başvurmuşsunuz onlar probleminizi çözer, dedi. Siz mangal kömürü koyun koku gider, dedi. 3 haftadır kömür var.
  Dolabın içinde ama hâlâ koku devam ediyor. Ailecek sağlığımız tehdit ediyor.

 • Hamza G.
  30 Mayıs
  19:47

  Buzdolabım hâlâ kokusu devam ediyor.
  Derecenin sonucu soğutma ile problem yokmuş. Benim buzdolabım koku yapıyor gelen servis içinde bulunan parcanın tırnagınıda kırmış. Biran önce çözüm bulunmasını arz ediyorum.

 • Hamza G.
  25 Mayıs
  18:36

  Yardımınız için hülya Hanım size Teşekkür ediyorum.

 • 25 Mayıs
  09:25

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr