Hikmet Emre K. Teşekkür Mesajı

Özel Müşteri danışmanım Gamze Hanım tarafından arandım, bu konu hakkında bölge müdürlüğünü arayarak talebimin takipçisi olacağını iletti. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Arçelik Buzdolabı Gövde Değişim Bedeli.

Hikmet Emre K. |

13.08.2011 yılında almış olduğum 2396 A++ Arçelik buzdolabım 10 gündür garip sesler çıkararak en sonunda soğutmamaya başladı. Servis çağırdım ve evime gelen servis elemanı arkadaş buzdolabımda gaz kaçağı olduğunu sorunun 1 yılda da olabileceğini 10 yılda da olabileceğini söyleyip garantim bittiği için muhtemelen %50 bedelle gövde değişimi yapılacağını söyledi.
Bugün Arçelik servisinden arandım ve 1380 TL bedel karşılığında 2372 modelindeki buzdolabı ile değişimi olacağını söylediler. Tam tamına 5 yıllık süre içinde yerini dahi değiştirmediğim buzdolabımın fabrika hatası sebebiyle bozulmasından neden müşteri olarak ben etkileniyorum. Bunun bir tamiri olur belli bir miktar ücret karşılığında yapılabilecekken değişim bedeli neden tarafıma yansıtılıyor. Bağlı bulunduğu Koç firmasını çok sevmeme rağmen bundan sonra evime Arçelik marka hiçbir ürün sokmayacağım.

Etiketler :

Soğutma Problemi Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hikmet Emre K.
  16 Ağustos
  15:05

  Özel Müşteri danışmanım Gamze Hanım tarafından arandım, bu konu hakkında bölge müdürlüğünü arayarak talebimin takipçisi olacağını iletti. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • 16 Ağustos
  13:23

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr