Cengizhan B. Teşekkür Mesajı

Yapılan görüşmede sorunları çözmeniz sanırım kişisel hataları kurum ile ilgili olmadığını gösterdi. İlgi alaka ve çözümlerinize teşekkür ederim. Böyle sağlam ve sağlıkla kalın.

Arçelik Buzdolabı Garanti Bitimi Sonrası İşlemler.

Cengizhan B. |

Aldığımız buzdolabı garanti bitim süresinin 3. ayında arızalandı. Tamam bu bir tesadüftür! Servis geldi ama yapılan ürün pahalı geldi. İletişim merkezi ise yaptığımız başvuruya nezaketen dönüş bile yapmadı. Yapılan işlemlerle ilgili sadece elimize verilen basit bir bilgilendirme kağıdı. Fatura yok ki sanırım bu mali bir suç. Yapılan işlemlerle ilgili ücretlendirme detay yok aslında hiçbir anlamı olmayan sadece bir servis kağıdı. Ürün üstelik garanti kapsamına gösterirmiş. Hangi işlem ne kadar yapıldı ürün fiyat nedir hiçbir bilgi yok. Ürünün değiştiren bir parçasının eski parçası teslim edilirken diğer değiştirilen en pahalı parçanın olmaması. Muammalarla dolu bir işlem. Kurumsal çözümlerde ne kadar da soru işareti dolu bir destek! Dünya markası olan bir firma için ne kadar da basitçe!

Etiketler :

Tamir Süresi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengizhan B.
  23 Ekim
  22:38

  Yapılan görüşmede sorunları çözmeniz sanırım kişisel hataları kurum ile ilgili olmadığını gösterdi. İlgi alaka ve çözümlerinize teşekkür ederim. Böyle sağlam ve sağlıkla kalın.

 • 01 Ekim
  10:27

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr